Covid-19

Neden Sitemizde Covid-19 Sayfası Var ?

Dijital deneyim ve iş gücünde dönüşüm
Şirketlerin yalnızca müşterilerine hizmet vermek için değil, aynı zamanda kendi bünyelerindeki yeni çalışma düzenlerini de desteklemek için covid-19 a karşı doğru teknolojilere ihtiyacı var. Çalışanların ofiste veya uzaktan çalışmasından bağımsız olarak, bilgi ve sistemlerin gerekli siber güvenlik altyapısı sağlanarak, 7/24 erişilebilir olması gerekiyor. Kurumlar çalışma düzenleri için daha büyük esneklik sağlayarak ekipleri A veya B grubu olarak ayırmaya yöneliyor. Esnek çalışma düzeninde yeni alanlar keşfedildikçe, dijital araçlara olan talep artıyor. Suntek olarak tam bu noktada sizlere hizmet vermek için hazırız.

Suntek Nasıl Yardımcı Oluyor ?

Yeni iş durumlarına uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz

Şu anda uzaktaki bir iş gücünü destekliyor veya kendinizi bir iş gücünü desteklemeye hazırlanıyor olun, kuruluşunuzun hızlı bir şekilde faaliyete geçmesini ve kesintisiz olarak her yerden güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olmak için buradayız. Bu amaçla, size güvenlik uzmanlarımızdan biri tarafından dünya lideri uç nokta güvenlik portföyümüzün bir değerlendirmesini sunuyoruz

  • Uzaktan Erişim VPN – Çalışanlarınızı hem Layer-3 hem de SSL VPN aracılığıyla kurumsal e-postalarına, takvimlerine, kişilerine ve diğer gizli verilerine ve kurumsal uygulamalara risksiz bir şekilde basit ve güvenli bir şekilde bağlar
  • Mobil Güvenlik – Kurumsal sınıf teknoloji ile kişisel ve kurumsal mobil cihazları virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden korur.
  • Uç Nokta Güvenliği – Sektördeki en kapsamlı çok katmanlı güvenlik paketini kullanarak dizüstü bilgisayarları ve PC’leri en zorlu virüslere, casus yazılımlara, fidye yazılımlarına ve bilgisayar korsanlarına karşı korur.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında

Bilgi Alın

Daha Fazla Bilgi İçin

İletişime Geçin