korono virüsü suntek

COVID-19 koronavirüsü, benzeri görülmemiş, küresel bir zorluk sunuyor.

Vatandaşlar sosyal mesafeyle üzerlerine düşeni yaparken, sağlık çalışanları ve ilk müdahale ekipleri çoğumuzla ilgilenirken ve hükümetlerimiz bu krize yanıt vermek için kaynakları seferber ederken, Suntek’de ne yapabiliriz ?
Elbette çalışanlarımıza sağlık ve güvenliklerini korumak için özen gösteriyoruz, kritik kuruluşların dijital operasyonlarına destek veriyoruz, daha fazlasını yapabileceğimizi biliyoruz.
Birlikte, bir toplum olarak, çözüm bulabiliriz. Suntek sizinle birlikte.

Yeni iş durumlarına uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz

Şu anda uzaktaki bir iş gücünü destekliyor veya kendinizi bir iş gücünü desteklemeye hazırlanıyor olun, kuruluşunuzun hızlı bir şekilde faaliyete geçmesini ve kesintisiz olarak her yerden güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olmak için buradayız. Bu amaçla, size güvenlik uzmanlarımızdan biri tarafından dünya lideri uç nokta güvenlik portföyümüzün bir değerlendirmesini sunuyoruz:

  • Uzaktan Erişim VPN – Çalışanlarınızı hem Layer-3 hem de SSL VPN aracılığıyla kurumsal e-postalarına, takvimlerine, kişilerine ve diğer gizli verilerine ve kurumsal uygulamalara risksiz bir şekilde basit ve güvenli bir şekilde bağlar
  • Mobil Güvenlik – Kurumsal sınıf teknoloji ile kişisel ve kurumsal mobil cihazları virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden korur.
  • Uç Nokta Güvenliği – Sektördeki en kapsamlı çok katmanlı güvenlik paketini kullanarak dizüstü bilgisayarları ve PC’leri en zorlu virüslere, casus yazılımlara, fidye yazılımlarına ve bilgisayar korsanlarına karşı korur.