Acronis

Siber Koruma

Yeni Çıktı

Entegre Siber Koruma ile siber güvenliğinizi ve yedeklemenizi modernize edin

Daha düşük bir maliyetle kesinti süresinden, veri kaybından ve güvenlik ihlallerinden kaçının

Acronis Cyber Protect, yedekleme ve yeni nesil, AI tabanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma ve uç nokta koruma yönetimini tek bir çözümde birleştirir. Entegrasyon ve otomasyon, TCO’yu düşürürken üretkenliği artıran eşsiz koruma sağlar.

Yeni nesil siber güvenlik

Zero-day attack önleme için gelişmiş yapay zeka tabanlı davranış tespit motoru

Güvenilir yedekleme ve kurtarma

Güvenlik için adli tıp için tam görüntü ve dosya düzeyinde yedekleme, olağanüstü durum kurtarma ve meta veri toplama

Entegre koruma yönetimi

Zero-day attack önleme için gelişmiş yapay zeka tabanlı davranış tespit motoru

2:03

İşte gerçek siber korumanın görünümü

Olayları en aza indirin ve üretkenliği artırın

acronis-karmasiligi-ortadan-kaldirmak

Geleneksel uç nokta koruma ürünleri yığını entegrasyondan yoksundur ve yönetim için çok daha fazla zaman gerektirir – lisansları sürdürmek, güncellemeleri ve yamaları yüklemek, güncellemelerden sonra uyumluluğu doğrulamak ve çeşitli farklı kullanıcı arayüzleri kullanarak birden çok ilkeyi yönetmek.
Acronis Cyber Protect, entegre olmayan çözümlerle ilişkili karmaşıklığı ve riskleri ortadan kaldırarak bir aracı, bir yönetim arabirimi ve bir lisans sunar.
Geleneksel antivirüs ve yedekleme çözümleri, modern siber tehditlere karşı koruma sağlayamaz. Yedekleme ile entegre olmayan kötü amaçlı yazılımdan koruma, ikincil bir kopyadaki tehditleri algılama yeteneğinden yoksundur. Antimalware ile entegre edilmeyen yedekleme, yedeklemeleri devre dışı bırakan ve bozan modern fidye yazılımı türlerine karşı savunmasızdır.
Acronis Cyber Protect ile, AI tabanlı bir tehdit algılama motoru, algılama oranlarını iyileştirmek ve yanlış pozitifleri önlemek için yedekleme verilerinden yararlanır. Kötü amaçlı yazılımdan koruma ve yedeklemenin entegrasyonu, hizmet sağlayıcıların bozuk verileri otomatik olarak kurtarmasını sağlar. Yedekler, aracı ve yedekleme dosyalarına yönelik saldırılara karşı korunarak verilerin temiz olmasını sağlayarak istemcilerinizin daha güvenli olmasını sağlar. Otomatik algılama, önleme ve kurtarma operasyonlarınızı düzene sokarak hem müşteri destek çağrılarının sayısını hem de her olay için harcanan zamanı azaltır – ekibinizi daha verimli hale getirir.
Daha fazla çözüm öğrenmek ve desteklemek için daha fazla zaman gerektirir. Acronis Cyber Protect’in birden çok koruma teknolojisini tek bir çözüme entegre etmesi yalnızca güvenilirliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda BT uzmanlarının çözümleri öğrenmesi, dağıtması ve sürdürmesi için gereken süreyi de azaltır.

Zorlukları Fırsata Çevirin

Tek bir entegre çözümle, BT altyapınız ve uç nokta korumanızdaki tüm boşlukları ortadan kaldırabilir, olay hacmini azaltabilir ve olay müdahale sürelerini en aza indirebilirsiniz

Modern tehditlerin önüne geçin
Korumanızın karmaşıklığını yönetmek yerine genel güvenlik duruşunuza odaklanmak için daha fazla zaman harcayın

Proaktif siber koruma elde edin
Arıza sürelerini önleyin, çalışanların üretkenliği kaybını önleyin ve başarılı saldırıların ardından maliyetli kurtarmalara daha az zaman harcayın

Gereksiz masrafları ortadan kaldırın
Ekibinizin üretkenliğini artırın ve birden çok aracı sürdürmenin ek maliyetinden kaçının

Entegrasyon ve otomasyon

Her bir çözüm ne kadar harika olursa olsun, sistem ve uç nokta koruma araçlarından oluşan bir yama, savunmalarınızda boşluklar yaratacaktır. Acronis Cyber Protect, bu boşlukları ortadan kaldıran birleşik bir yaklaşımdır.

Bir ajan
Performansı artırır ve uç nokta / aracı çatışmalarını önler

Bir lisans
Yazılım lisans yönetimini basitleştirir

Tek satıcı
Sorunsuz, tam entegre koruma sağlar

Bir arka uç
Altyapı ihtiyaçlarını azaltır

Tek konsol
Çalışanların daha hızlı işe alımını ve bakımını sağlar

Bir deneyim
BT kaynaklarının eğitimini basitleştirir

Modern koruma için tasarlanmış yetenekler

Antimalware ve antivirüs
Verilerinizi, uygulamalarınızı ve sistemlerinizi gelişmiş siber saldırılardan proaktif olarak koruyun. Acronis Cyber Protect ile yapay zeka tabanlı statik ve davranışsal sezgisel antivirüs, kötü amaçlı yazılımdan koruma, antiransomware ve şifreleme önleme teknolojileriyle gerçek zamanlı koruma elde edersiniz.

Arıza korumalı yama
Bir sistemi kullanılamaz hale getiren kötü yamalar riskini ortadan kaldırın. En son yamalar uygulanmadan önce, bir yama ile ilgili bir sorun olması durumunda kolayca geri yüklemenizi ve çalışma durumuna geri dönmenizi sağlayan bir görüntü yedekleme otomatik olarak gerçekleştirilir.

Adli yedekleme
Disk düzeyinde yedeklemelerden bellek dökümleri ve işleme bilgileri gibi dijital kanıtları toplayarak gelecekteki analizi basitleştirin. Acronis Cyber Protect’in Adli Modu ile uyumluluk gereksinimlerini yönetecek ve daha hızlı dahili araştırmalar yürüteceksiniz.

Güvenli Kurtarma
Makineye otomatik olarak yama uygulayarak ve ardından en son kötü amaçlı yazılım önleme tanımlarını kullanarak sisteminizi ve yedek imajlarınızı tarayarak kötü amaçlı yazılımların yeniden bulaşmasını önleyin.

Verinin Sürekli Korunması
Yeni verileri koruyun. Acronis’in temsilcisi, listelenen uygulamalarda yapılan her değişikliği izler ve bunları sürekli olarak yedekler, böylece makinenin yeniden görüntülenmesi gerektiğinde son değişiklikler kaybolmaz.

Küresel tehdit izleme ve akıllı uyarılar
Kötü amaçlı yazılımlar, güvenlik açıkları, doğal afetler ve veri korumasını etkileyebilecek diğer küresel olaylar hakkında gerçek zamanlı uyarılar alarak küresel Acronis Siber Koruma Operasyon Merkezleri (CPOC) ağından yararlanın.

Veri uygunluğu raporlama ve veri koruma haritası
Depolanan veriler hakkında ayrıntılı bilgi alarak uyumluluk raporlaması sağlayın ve önemli dosyaların koruma durumunu izlemek için otomatik veri sınıflandırmasını kullanın.

Yedeklemelerden küresel ve yerel beyaz listeler
Gelişmiş kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojileriyle (AI, davranışsal sezgisel tarama vb.) Yedekleri tarayın ve gelecekteki yanlış pozitifleri önlemek için kuruluşunuzun benzersiz uygulamalarını beyaz listeye ekleyin.

Daha Az Çabayla Daha İyi Koruma

Müşterilerinize güvenilir, sektörde kanıtlanmış koruma yetenekleri sunun

AV-Test katılımcısı ve test galibi

VB 100 sertifikası

Cloud Security Alliance üyesi

Anti-Malware Testing Standard Organization üyesi

VIRUSTOTAL üyesi

% 100 algılama oranı

In the VB 100 certification test, Acronis detected 100% of malware and had 0% false-positives

% 0 yanlış pozitifler

AV-Comparatives testinde Acronis, sıfır yanlış pozitif sonuç veren dört çözümden biriydi.

%100 yüksek performans

AV-TEST için sekiz performans kategorisinin hepsinde Acronis, ya Çok Hızlı ya da Hızlı performans derecelendirmesi gösterdi.

Uzmanlar ne diyor

İşte hizmet sağlayıcıların büyüyen siber koruma pazarının taleplerini karşılayarak bir iş kurmaları için harika bir fırsat ... [Acronis], sağlayıcıların kendi kapsamlı yedekleme, felaket kurtarma ve fidye yazılımı korumalarını pazarlamak için kullanabilecekleri bir dizi ürün sunuyor çözümler.

International Data Corporation

Acronis

Siber Koruma

Yeni çıktı

Entegre Siber Koruma ile siber güvenliğinizi ve yedeklemenizi modernize edin

Desteklenen Sistemler

Fiziksel

 • Windows Server
 • Windows Server Essentials
 • Linux

Gerçek(Virtual)

 • VMware vSphere
 • Microsoft Hyper-V
 • Scale Computing HC3
 • Citrix XenServer
 • Red Hat Virtualization
 • Linux KVM
 • Oracle VM Server

Uygulamalar

 • Microsoft Exchange
 • Microsoft SQL Server
 • Microsoft SharePoint
 • Microsoft Active Directory
 • Oracle Database

Mobil

 • iPhone/iPad
 • Android

Bulut(Cloud)

 • Microsoft 365
 • G Suite
 • Microsoft Azure
 • Amazon EC2

Uç noktalar(Endpoints)

 • Windows PC
 • Mac

   Destek Hattı

Identify security gaps

The Acronis #CyberFit Score is a free tool that assesses and scores a set of security metrics to identify gaps in your clients’ IT environment – and then makes recommendations on how to improve the organization’s security posture.

Modern siber korumanın olmazsa olmazları

Her işletmenin eksiksiz siber korumaya ihtiyacı vardır. Acronis'in vizyonu ve ürünleri, SAPAS'ın beş dengeli vektörüne dayanmaktadır: güvenlik, kullanılabilirlik, gizlilik, özgünlük ve güvenlik.

Emniyet

Güvenilir yedek kopyalar

Kullanılabilirlik

Her zaman erişilebilir veriler

Gizlilik

Veri izinlerini kontrol edin

Orijinallik

Verilerin orijinal olduğunun kanıtı

Güvenlik

Modern tehditlerden koruma