BT Destek için tek bir telefon görüşmesi

Kurumsal BT envanterinin yönetilmesi giderek daha karmaşık hale geliyor. Dünyanın her yanındaki BT liderleri, uygulamaları ve verileri özel ve genel bulutlara taşımak için birbiriyle yarışıyor. Eski sistemlerin bu ortamlarla entegre edilmesi gecikmelere neden olabiliyor. Aynı zamanda bakım maliyetlerini düşürmeye yönelik talepler de devam ediyor.
Suntek Teknoloji Desteği Hizmetleri, kelimenin tam anlamıyla tüm satıcı firmalardan edinilen donanım ve yazılım ürünlerini entegre ederek ve bakımını gerçekleştirerek deneyimi basitleştiriyor. Bu da SUNTEK’in uçtan uca BT destek sistemi sayesinde, tüm BT ortamınızı en yüksek performansla çalışır durumda tutmak için düşük maliyetli, tek bir kaynağa sahip olacağınız anlamına geliyor. Sorunlar, arızaya dönüşmeden önce çözülüyor.

Yedekleme Ve Felaket Durumu Kurtarma Temelleri bt çözümü

Kesintiler daha nadir gerçekleşiyor.

BT personeli, hem işletmenizi hem de tüm dünyayı daha ileriye götürecek çözümlere odaklanmak için daha fazla zamana sahip oluyor.

Yedekleme Ve Felaket Durumu Kurtarma Temelleri cloud

Çoklu Bulut BT Destek Yönetiminizi Basitleştirin

Birden çok sayıda sağlayıcı genelindeki bulut tabanlı hizmetlerinizi yönetin. Çoklu bulut, basitçe bir kuruluşun BT destek hizmetlerini sağlamak için çok sayıda satıcı firmadan birden çok sayıda genel bulut kullanmakta olduğunu ifade eder. Bir başka deyişle, kuruluşların bir hibrit bulutu olmadan bir çoklu bulutu olabilir veya bir hibrit bulutun parçası olarak bir çoklu bulutu olabilir.

Çoklu bulut ortamları, veri merkezinde veya bulut üzerinde olmaları fark etmeksizin, performansı optimize etmek, maliyetleri kontrol altına almak ve karmaşık kurumsal uygulama ve ortam bileşimlerinin güvenliğini sağlamak, için yeni yönetim çözümleri gerektirir. Ancak bir bulut yolculuğuna başlamak ve çok sayıda sağlayıcı genelinde bulut tabanlı hizmetleri yönetmek, çok karmaşık bir görev gibi görünebilir. SUNTEK, çoklu bulut ortamınızı oluşturmanız, taşımanız ve yönetmeniz için benzersiz bir uzmanlık sunar.

Küresel, açık ve sürekli olarak değişen hibrit bulut ortamları için teknoloji desteği

Açık kaynak desteğinin ekipleriniz için nasıl değer açığa çıkarabileceğini keşfedin
Bundan kısa bir süre önce Forrester Research tarafından gerçekleştirilen bir anket, kuruluşların %55’inin 5 veya daha fazla açık kaynak yazılımı türünü kullandığını, ancak %79’unun bu yazılımların gerçek zamanlı olarak desteklenmesi konusunda zorlandığını ortaya koydu. Kuruluşların açık kaynak yazılımlarının desteklenmesi konusunda karşı karşıya kaldıkları en büyük zorluklar arasında şunlar yer alıyor:

  • Güvenlik ve uyumluluk riskleri
  • Ticari lisansların uygun ölçekte kullanılmasının yükselen maliyeti
  • Birlikte çalışabilirlik sorunları
  • Projelerle ve açık kaynak teknolojileriyle entegrasyon
  • Personel ve beceri açıkları

Açık kaynak teknolojilerini kullanırken hangi destek zorluklarıyla karşılaşıyorsunuz?