İNSAN KAYNAKLARI

SUNTEK Olarak Biz Bir Aileyiz

İş ortaklarımıza verdiğimiz kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin bir ön koşulu en yeni teknolojilerden ve yöntemlerden yararlanmaksa, diğeri; vizyoner, işine hakim, farklı uzmanlıklara sahip, mutlu bir takım olmaktır

Performans Yönetimi
Yönetici ve çalışan arasındaki güçlü iletişim, adil ve doğru ücretlendirme, prim ve ödüllendirmenin temel taşı. Performans değerlendirme sistemimiz kapsamında, Sunteklilerin hedefleriyle birlikte yetkinlik seti üzerinden yapılan değerlendirme ölçülüyor. Bu sayede çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık yönlerini belirliyor, eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutuyoruz.

performans-yonetimi
egitim-ve-gelişim

Eğitim ve Gelişim
Müşteri memnuniyetinin yanında, çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde; çalışanlarımız her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahipler. Onların kişisel ve mesleki gelişimini, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra, özel eğitim programlarıyla her zaman destekliyoruz.

Kariyer Yönetimi
Çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık yönlerini belirlemek ve kariyer gelişimlerine yardımcı olmak için birebir görüşmeler yapar ve çalışanlarımızın motivasyonlarını en yüksek düzeyde tutmayı hedefleriz. Önemli konularda çalışanlarımızın görüşlerini almak için devamlı anketler düzenleriz.

kariyer-yonetimi
maas-yonetimi

Ücret Yönetimi
Suntek olarak, yetenekli kişileri bünyemize katarken, aynı zamanda mevcut çalışanlarımızın bağlılığını yüksek tutmayı ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın başarı göstergeleri ile yetenek ve deneyimlerine uygun ücretlendirmeyi sağlayan, adil ve rekabetçi ücret politikamız bulunmaktadır.

Gün geçtikçe büyüyen SUNTEK ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?

İş başvuruşu yapmak için Kariyer sayfamızı inceleyip size uygun pozisyonları araştırabilirsiniz. Ayrıca ailemize stajyer olarak katılmak isterseniz Kariyer sayfamızdan başvurabilirsiniz.