Entegre Güvenlik Sistemleri

EGS Nedir & Neden SUNTEK

Entegre güvenlik sistemleri , farklı güvenlik cihazlarının ve yazılımlarının bir araya getirilerek tek bir sistem altında yönetilmesini sağlayan çözümlerdir. Bu sistemler, güvenlik kamerası, erişim kontrolü, yangın algılama, alarm sistemleri ve benzeri cihazları kapsar. Entegre güvenlik sistemleri sayesinde, tüm güvenlik cihazları tek bir merkezi kontrol paneli ile yönetilebilir ve güvenlik personelinin işi daha da kolaylaştırılabilir.

Suntek olarak, entegre güvenlik sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış entegre güvenlik sistemleri kurulumu, bakımı ve destek hizmetleri yer alıyor. Ayrıca, en son teknolojileri takip ederek müşterilerimize en iyi güvenlik çözümlerini sunmaya özen gösteriyoruz. Amacımız, müşterilerimizin güvenliği konusunda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak ve onların güvenliği için en iyi çözümleri sunmaktır.

Suntek olarak hemen hemen her uygulama için Axis veya ortaklarımızdan akıllı bir çözümümüz var. Seninki dahil !

Konuşlandırılabilir Gözetim

Dağıtılabilir gözetim çözümlerimiz, özel ağ altyapısı olmayan geçici veya uzak siteler için en iyi gözetim özelliklerini sunar.

Sesli Güvenlik

İstenmeyen etkinliği proaktif olarak caydırmak ve canlı veya önceden kaydedilmiş uzaktan çağrılarla güvenliği artırmak için video gözetim sisteminize ağ sesi ekleyin.

Genel Seslendirme Sistemi

Axis ağ ses sistemleri, canlı veya önceden kaydedilmiş mesajları tekli veya çoklu bölgelere yayınlayabilirler.

İnsan Sayma İşlemi

Video tabanlı kişi sayma çözümlerimiz, insanları saymanın ve tesislerinizdeki hareket akışını anlamanın güvenilir, uygun maliyetli bir yoludur.

Ses Algılama

Ses analizleri, gelişmekte olan olayları, saldırgan davranışları ve gürültü kirliliğini algılayarak size anında yanıt verme şansı verir.

Plaka Tanıma

Plaka tanıma, erişim kontrolü, trafik izleme, ücretlendirme ve yolculuk süresinin ölçülmesi için güçlü bir araçtır

Araç Erişim Kontrolü

Axis'in araç erişim çözümleri, basit araç girişi ve çıkışından gelişmiş erişim kontrolüne kadar erişim kontrolü ihtiyaçlarınızı karşılar.

Çevre ve Alan Güvenliği

Gereksinimleriniz ne kadar karmaşık veya basit olursa olsun, Axis çevre ve alan güvenliğinizi sağlar. Çözümlerimiz sizi korur ve caydırır.

 Fon Müziği ile Ses Çözümleri

Bir Axis ağ ses sistemi ile doğru müziği doğru zamanda, yerde ve ses seviyesinde çalın ve mükemmel ambiyansı yaratın.