Skip to main content

KURUMSAL

SUNTEK İLERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

1994 yılında Aksan Elektronik Ltd. olarak Bilişim ve Otomasyon Hizmetleri konusunda başladığımız iş hayatımıza 2004 yılından itibaren Suntek Bilişim Hizmetleri Ltd. olarak devam ettik. 2020 yılında ise SUNTEK İleri Teknolojileri A.Ş. olarak, tamamen yenilediğimiz hizmet alanımızla devam ediyor, yurt içi ve yurt dışında yer aldığımız başarılı projelerle ileri teknoloji alanında hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

SUNTEK İleri Teknolojileri A.Ş., her sektörden müşterimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ve mümkün olan en iyi BT çözümleriyle desteklemek amacıyla kurulmuştur. Bu nedenle, üreticiden bağımsız olarak hareket ediyor ve sadece size uygun, ikna olduğumuz BT ürünlerini ve hizmetlerini öneriyoruz.

Profesyonel bir BT servis sağlayıcısı olarak, nitelikli BT danışmanlığı ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Kapsamlı BT sistemi hizmetimiz içinde; bulut geri kaynağı da dahil olmak üzere, gelişmiş BT güvenlik çözümleri ve BT izleme çözümleri gibi profesyonel açık kaynak hizmetleri yer almaktadır. Yüksek derecede sorumluluk ve güvenilirlik ile karakterize edilen BT servisimiz ile uzman güvencemizi sunuyoruz.

Uygun BT çözümleri için dürüst ve şeffaf BT önerileri

SUNTEK İleri Teknolojileri A.Ş. olarak sunduğumuz hizmetlerde şeffaflık ve dürüstlük ile günlük kullanıma uygunluğa büyük önem veriyoruz. Hizmetlerimiz, uzun yıllara dayanan deneyime sahip çalışanlarımızın tavsiyesi ile başlar. Ayrıntılı bir sunumda, size gerçekçi fizibilite ile pratik ve sorumlu tavsiye vereceğimiz istek ve ihtiyaçlar birlikte belirlenir, şirketinizin BT yapısına uygun şekilde, zamanında ve profesyonel bir şekilde organize edilir ve uygulanır. Bireysel hizmet sözleşmeleri aracılığıyla bakım ve sürekli destek de tam hizmetimizin bir parçasıdır. Amacımız her zaman sisteminizin mümkün olduğunca sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. BT sistem servisimiz, BT güvenlik çözümlerimiz ve profesyonel çözümlerimiz konusunda bizimle iletişime geçin.

Anasayfamızda mevcut Servislerimizi görmek için tıklayınız

Anasayfamızda mevcut Hizmetlerimizi görmek için tıklayınız

Gelişmekte olan bilişim sektöründe, gün geçtikçe büyüyen Suntek ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz? İnsan Kaynakları sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Etbis ve e-ticaret bilgi platformu lansmanımızı incelemek için tıklayınız. 

Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Suntek İleri Teknolojiler
Sizlere Nasıl yardımcı olabiliriz?